Logo van Perceval: een bontgekleurde vogel met een bloem
Slogan: Voor Gekken, Door Gekken

In gesprek met Waan/Zin

In hoeverre praten we over ervaringen die als psychose gelabeld zijn, en durven we te delen wat we tijdens deze belevingen meemaken? Voor iedereen ziet deze ervaring er weer anders uit. Het kan een zeer angstaanjagende ervaring zijn, maar ook mooi of juist spiritueel. Iedereen beleeft dit weer anders.

Het lijkt ons fijn om met elkaar in gesprek te gaan, over wat er komt kijken bij het ervaren van een (so called) ‘psychose’. Onze eigen ervaring is dat het bevrijding geeft om dit te doen. Praten met gelijkgestemden, mensen die hetzelfde hebben meegemaakt, levert herkenning en erkenning op. 

Vrijdag 8 augustus zetten Coen en Tessa de gespreksgroep voort bij Stichting Perceval, die ze met veel plezier eerder gegeven hebben bij Centrum de Brouwerij. De locatie is misschien nieuw, maar Coen en Tessa zijn nog de oude. Beiden al jaren lang dansend en struikelend met hun (psychose)-gevoeligheid, en telkens weer verrukt door andermans danspassen.

Waar
Stichting Perceval, Keizersgracht 252
Wanneer
Om 15:00 – 16:30.
Om de week, vanaf 8 augustus. (8 en 22 augustus 2025, 5 en 19 september, etc)
Meedoen?
Geef je op op coen@stichtingperceval.nl (we hebben 6 plekken)

We kijken uit naar jullie komst!
Hartelijke groet,
Coen en Tessa

August Netterer en Coen - Der Wunderhirte
August Netterer en Coen - Der Wunderhirte